FacebookPinterestInstagramYoutube

3 medyczne powody aby zażywać organiczne witaminy

Prawie 100% suplementów, które kupujemy dzisiaj w aptekach są to twory syntetyczne. Wiele badań naukowych wykazało, że syntetyczne witaminy wykazują kilka poważnych wad.

• SKUTECZNOŚĆ

Witaminy organiczne pochodzące z ekologicznej żywności są znacznie skuteczniejsze niż syntetyczne witaminy, ponieważ zawierają cały kompleks witamin, a nie tylko jeden składnik  jak to ma miejsce w przypadku syntetycznych witamin. Witaminy aby były skuteczne, muszą zawierać wszystkie pełne składniki, czyli witaminy, przeciwutleniacze, minerały i enzymy, ponieważ działają synergistycznie.

Tylko organiczne witaminy są kompletne i wykazują pełną skuteczność działania dla naszego organizmu.

• BIODOSTĘPNOŚĆ 

Organizm ludzki przez miliony lat został zoptymalizowany, tak aby pobierać ważne witaminy i minerały z naturalnych produktów spożywczych. Nasze ciało zna strukturę i budowę witamin z organicznych źródeł. Dlatego witaminy organiczne - w przeciwieństwie do ich syntetycznych kopii - wykazują największą biodostępność co daje widoczny efekt.

• TOKSYCZNOŚĆ

Biodostępność i skuteczność nie są jedynymi zaletami witamin organicznych. Równie ważny jest fakt, że spożywanie syntetycznych witamin może mieć poważne skutki uboczne. Syntetyczna witamina A związana jest z niedokrwistością, infekcjami układu oddechowego, marskością wątroby i zwiększoną liczbą wad wrodzonych, syntetycznymi beta-karotenami w raku płuca u palaczy, syntetyczną witaminą E na alergie, krwawieniem, stresem oksydacyjnym, wysokim ciśnieniem krwi i zmniejszonym okresem trwałości. Syntetyczna witamina K prowadzi do uszkodzenia wątroby i raka, syntetyczna witamina C do uszkodzenia mięśni, syntetyczna witamina B3 i B6 do uszkodzenia wątroby. Głównym powodem tych działań niepożądanych jest fakt, że syntetyczne witaminy są podawane w nienaturalnie wysokich dawkach.

Witaminy organiczne w przeciwieństwie do syntetycznych, są  zrównoważone wszechstronną złożonością i biodostępnością. Są w 100% bezpieczne i nie są toksyczne.
Author: Prof. Dr. Dorothee Gaenshirt

Podoba ci się produkt? powiadom znajomych

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.