FacebookPinterestInstagramYoutube

BENEGANIC szwajcarski, organiczny, kompletny

Musimy zaakceptować fakt, że tworzenie życia jest procesem, którego człowiekowi nigdy nie uda się powielić; jest to zadanie przekraczające możliwości ludzkiego umysłu. Dlatego też organizmy żywe, ich pochodząca od nich żywność organiczna, mogą być stworzone wyłącznie przez naturę. Fakt ten wyjaśnia również, dlaczego witaminy pochodzące z naturalnie występujących źródeł są o wiele bardzie skuteczne w mniejszych stężeniach niż witaminy syntetyczne; dzieje się tak z prostego powodu: ciało może łatwo przyswoić pochodzące z nich składniki odżywcze i to bez toksycznych skutków ubocznych witamin syntetycznych.

 

W odpowiedzi na te fakty oraz przekonujące dowody naukowe dotyczące problemów nieodłącznie związanych z witaminami syntetycznymi, w trwającym rok procesie stworzono BENEGANIC jako produkt multiwitaminowy pochodzący z występujących naturalnie ekstraktów pozyskanych z pełnowartościowego pożywienia. Uzyskuje się je poprzez usunięcie z bogatej w składniki odżywcze rośliny wody oraz błonnika w procesie próżniowym bez wykorzystania chemikaliów oraz zapakowania jej w celu uzyskania stabilności. Cały kompleks witaminowy pozostaje nietknięty, zachowując integralność funkcjonalną oraz odżywczą oraz pełen wachlarz wartości odżywczych.

 

BENEGANIC zawiera wyłącznie witaminy organiczne, składniki odżywcze oraz minerały pochodzące z naturalnie występujących pokarmów i roślin.  Co więcej, BENEGANIC posiada certyfikaty ekologiczne, co oznacza, że nie ma on żadnych pestycydów ani dodatków. Również podczas procesu ekstrakcji nie wykorzystywano etanolu, tylko wodę - tj. podczas procesu ekstrakcji nie utracono żadnych właściwości naturalnych.  W przeciwieństwie do wyciągów roślinnych BENEGANIC zwiera standardowe ilości składników.   BENEGANIC jest produkowany w Szwajcarii zgodnie z najwyższymi standardami jakości, np. posiada szwajcarski certyfikat produktu ekologicznego, co oznacza, że produkt jest w 100% ekologiczny –  jest to najwyższy wymóg na świecie.

 

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i jakościowe certyfikaty 

Podoba ci się produkt? powiadom znajomych

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.