FacebookPinterestInstagramYoutube

Certyfikaty BENEGANIC

BENEGANIC jest produkowany w Szwajcarii w Bazylei. Technologia i składniki zastosowane do produkcji BENEGANIC spełniają najwyższe standardy naukowe i reprezentują najlepszą, szwajcarską jakość.

Cała produkcja podlega nadzorowi różnych instytucji i otrzymała stosowne certyfikaty.

 

Certyfikat BIO- szwajcarski certyfikat produktu ekologicznego oznacza, że produkt jest w 100% ekologiczny –  jest to najwyższy wymóg na świecie.

Certyfikat FDA- jest potwierdzeniem najwyższej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego.

FDA czyli Agencja Żywności i Leków ( Food and Drug Administration) to amerykańska agencja rządowa zajmująca się regulowaniem i nadzorowaniem sprzedaży m. in. żywnością, lekami, suplementami diety i urządzeniami medycznymi na terenie Stanów Zjednoczonych. Agencja stosuje rygorystyczne przepisy i wymogi dotyczące zezwoleń na dopuszczenie leków, urządzeń i materiałów medycznych do obrotu. 

Uzyskanie Certyfikat FDA wiąże się z wieloletnimi badaniami i testami dowodzącymi efektywności działania i bezpieczeństwa osób stosujących produkt leczniczy. Sprawdza się również szczegółowe informacje na temat zakładów, procesów i materiałów użytych w produkcji, przetwarzaniu, pakowaniu i przechowywaniu produktu. Przeprowadza inspackję w zakładach producenta pod kątem stosowania prawidłowych procedur.

Wymagania agencji sprawiają, że Certyfikat FDA jest uznawany międzynarodowo jako dowód najwyższej jakości, bezpieczeństwa i standardów pod każdym względem.

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.