FacebookPinterestInstagramYoutube

BENEGANIC a ochrona środowiska

Podczas opracowywania preparatu BENEGANIC zdecydowaliśmy się  zastosować buteleczki aluminiowe. Powody takiej decyzji były trzy: 

 

1. OCHRONA ŚRODOWISKA

W przeciwieństwie do plastiku, aluminium można ponownie  przetwarzać i stanowi materiał zdatny do recyklingu w 100%.

Po użyciu  zachowuje wszystkie swoje pierwotne właściwości fizyczne, dzięki  czemu można z niego​wytwarzać nowe produkty aluminiowe.

Dzięki  zbieraniu i ponownemu przetwarzaniu zużytych buteleczek  aluminiowych zmniejszamy skutki działania na środowisko.

Buteleczki  z preparatem BENEGANIC są wytwarzane wyłącznie z ponownie  przetworzonego aluminium.

W porównaniu do pierwszej produkcji, na  kilogram aluminium oszczędza się 9 kilogramów CO2 i do 95%  pierwotnie zużytej energii

 

 

 

 

 

2. ZDROWIE

W przeciwieństwie do plastiku, aluminium nie ma działania  plastyfikującego na zawartość buteleczki. Buteleczki z preparatem  BENEGANIC mają szwajcarski certyfikat SGS. Gwarantuje to, że dzięki  specjalnej powłoce aluminium, niezawierającej lakieru BCAA, do zawartości  buteleczki nie przenikną żadne szkodliwe substancje z samej buteleczki.

3. WARTOŚĆ

Składniki zawarte w preparacie BENEGANIC są  najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno ich pochodzenia, jak i procesu  przetwarzania. Ta najwyższa jakość znajduje swoje odzwierciedlenie także w opakowaniu. Buteleczka aluminiowa chroni przed dzialaniem światła i temperatury, pozwala utrzymać niezmienioną jakość składnikow BENEGANIC.


BENEGANIC produkowany jest w Szwajcarii. BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i jakościowe certyfikaty 

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.