FacebookPinterestInstagramYoutube

Dlaczego BENEGANIC przy nowotworach ?

"W związku z toczącym się w organizmie procesem zapalnym, który związany jest z obecnością guza nowotworowego w ciele pacjenta oraz stresem towarzyszącym chorobie nowotworowej w organizmie chorego znacząco rośnie liczba wolnych rodników, które mają zdolność uszkadzania błon komórkowych, DNA i białek wchodzących w skład enzymów. Z uwagi na ten fakt zwiększeniu ulega zapotrzebowanie chorego na przeciwutleniacze (antyoksydanty), a szczególnie na witaminę C, witaminę E, beta-karoten, cynk, selen, miedź, magnez, mangan oraz inne substancje bioaktywne – koenzym Q10, polifenole (flawonoidy, izoflawony, fitoestrogeny, katechiny, stilbeny i ligniny) oraz fitosterole. Zgodnie z wynikami przeprowadzonych badań, dostarczane z żywnością antyoksydanty mają zdolność blokowania wolnych rodników i neutralizowania ich szkodliwego działania. Największa ilość naturalnych antyoksydantów znajduje się w świeżych warzywach i owocach. Osoby chore na nowotwór powinny spożywać każdego dnia przynajmniej 400 gram różnych owoców i warzyw."

zobacz więcej:  ZWROTNIK RAKA 

 

Ponad 95% witamin i suplementacji dostępnych na rynku światowym i polskim są to witaminy syntetyczne. Stosowanie witamin i suplementów syntetycznych wiąże się z poważnymi zagrożeniami dla naszego zdrowia. 

Bezpieczne i zdrowe jest jedynie spożywanie witamin ORGANICZNYCH pochodzących z owoców, warzyw i roślin z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Nawet owoce, warzywa i rośliny dostępne w marketach nie są wolne od pestycydów i nawozów sztucznych.

 

BENEGANIC jest inny ...

BENEGANIC zawiera bardzo silne wtórne substancje roślinne, cenne przeciwutleniacze, sterole roślinne, aminokwasy, glikozydy, flawonoidy, kompleksy witamin i minerały w całkowicie organicznej postaci. 

BENEGANIC nie zawiera cukru. 

BENEGANIC naturalnie reguluje przemianę materii (zaparcia).

ORGANICZNE składniki BENEGANIC IMMUNE & DETOX pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, są wolne od pestycydów, nawozów sztucznych i składników syntetycznych. 

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i wymagające certyfikaty BIO i FDA (przeczytaj o certyfikatach)

 

BENEGANIC ZAWIERA ORAGANICZNE, SILNE SKŁADNIKI ROŚLIN LECZNICZYCH, OWOCÓW

I WARZYW Z CERTYFIKOWANYCH UPRAW EKOLOGICZNYCH

ORGANICZNE składniki BENEGANIC posiadają najwyższą biodostępność.

Twoje ciało może optymalnie wchłonąć i wykorzystać BENEGANIC co daje widoczny efekt.

 

BENEGANIC opracowali szwajcarscy lekarze prof. dr. dr. FRED HARMS oraz prof. dr. DOROTHEE GÄNSHIRT w szwajcarskiej firmie BENEGANIC GMBH, we współpracy z European Health Care Fundation  z siedzibą w Zurychu oraz Uniwersytetem im. Zygmunta Freuda i Instytutem ds. Badań Służby Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wiedniu.

 

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i jakościowe certyfikaty na świecie

Made in Switzerland                                                                                                     

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.