FacebookPinterestInstagramYoutube

Dlaczego BENEGANIC przy nowotworach ?

"W związku z toczącym się w organizmie procesem zapalnym, który związany jest z obecnością guza nowotworowego w ciele pacjenta oraz stresem towarzyszącym chorobie nowotworowej w organizmie chorego znacząco rośnie liczba wolnych rodników, które mają zdolność uszkadzania błon komórkowych, DNA i białek wchodzących w skład enzymów. Z uwagi na ten fakt zwiększeniu ulega zapotrzebowanie chorego na przeciwutleniacze (antyoksydanty), a szczególnie na witaminę C, witaminę E, beta-karoten, cynk, selen, miedź, magnez, mangan oraz inne substancje bioaktywne – koenzym Q10, polifenole (flawonoidy, izoflawony, fitoestrogeny, katechiny, stilbeny i ligniny) oraz fitosterole. Zgodnie z wynikami przeprowadzonych badań, dostarczane z żywnością antyoksydanty mają zdolność blokowania wolnych rodników i neutralizowania ich szkodliwego działania."

zobacz więcej:  ZWROTNIK RAKA 

 

... z tego powodu w Szwajcarii, po pięciu latach badań, powstał BENEGANIC

 

BENEGANIC zawiera bardzo silne wtórne substancje roślinne, cenne przeciwutleniacze, sterole roślinne, aminokwasy, glikozydy, flawonoidy, kompleksy witamin i minerały w całkowicie organicznej postaci. 

ORGANICZNE składniki BENEGANIC IMMUNE oraz KIDS pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, są wolne od pestycydów, nawozów sztucznych i składników syntetycznych. 

 

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i wymagające certyfikaty BIO i FDA (przeczytaj o certyfikatach)

BENEGANIC jest zalecany przez Europejską Fundację Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Zurychu www.euhcf.org 

 

 

BENEGANIC widocznie poprawia odporność, znosi efekt osłabienia i zmęczenia.

BENEGANIC zawiera bardzo silne naturalne antyoksydanty, które mają ogromny wpływ na ochronę i odbudowę komórek .

ORGANICZNE składniki BENEGANIC posiadają najwyższą biodostępność i dlatego Twoje ciało może optymalnie wchłonąć i wykorzystać BENEGANIC co daje widoczny efekt.

 

BENEGANIC opracowali szwajcarscy lekarze prof. dr. dr. FRED HARMS oraz prof. dr. DOROTHEE GÄNSHIRT w szwajcarskiej firmie BENEGANIC GMBH, we współpracy z European Health Care Fundation  z siedzibą w Zurychu oraz Uniwersytetem im. Zygmunta Freuda i Instytutem ds. Badań Służby Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wiedniu.

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i jakościowe certyfikaty na świecie

Made in Switzerland                                                                                                     

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.