FacebookPinterestInstagramYoutube

Dlaczego BENEGANIC jest wyjątkowy ?

PONAD 95% WITAMIN DOSTĘPNYCH NA NASZYM RYNKU TO WITAMINY SYNTETYCZNE, DZIEJE SIĘ TAK GŁÓWNIE Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH 

STOSOWANIE WITAMIN SYNTETYCZNYCH WIĄŻE SIĘ Z POWAŻNYMI ZAGROŻENIAMI DLA NASZEGO ZDROWIA.

BENEGANIC JEST INNY- NIE ZAWIERA ŻADNYCH SKŁADNIKÓW SYNTETYCZNYCH.

 

Patrząc na wyniki badań naukowych z ubiegłego wieku można zadać sobie pytanie: dlaczego  już dawno temu nie zastąpiono witamin syntetycznych witaminami ORGANICZNYMI,  pochodzącymi ze źródeł naturalnych? Jedną z przyczyn jest z pewnością fakt, że z punktu  widzenia ekonomii, nauki i techniki dużym wyzwaniem jest produkcja cennych, ORGANICZNYCH kompleksów witaminowych w taki sposób, aby mogły one rozwijać w  organizmie swoje zdrowotne działanie. Naturalne źródła produktów witaminowych o  wysokim potencjale nie są niewyczerpane. Ilość witamin, którą można wyizolować z owoców i  roślin leczniczych, zmienia się ze zbioru na zbiór. Kolejnym ograniczeniem jest to, że  biologiczna, niestosująca pestycydów uprawa wchodzących w grę owoców i roślin leczniczych  jest wyjątkiem, a nie regułą. Następną przeszkodą podczas produkcji ORGANICZNYCH  alternatyw jest uzyskanie wystarczająco dużej zawartości witamin.

 

Dotychczas nigdy nie udało się wyizolować naturalnych witamin zawsze w takim samym  stężeniu. Z reguły ilość substancji czynnych w produkcie końcowym jest bardzo różna lub zbyt  mała, aby mogły w ogóle rozwinąć swoje działanie.Bez wątpienia, ORGANICZNE kompleksy witaminowe są jedyną możliwością zastąpienia  witamin syntetycznych.Nie ma jednak innego  wyjścia. Trzeba sprostać wyżej wymienionym wyzwaniom, aby ORGANICZNE witaminy mogły  dać nam cenny wkład w nasze zdrowie – taką rolę wyznaczyła im sama natura.

 

BENEGANIC sprostał tym wyzwaniom.

ORGANICZNE składniki BENEGANIC posiadają najwyższą biodostępność co gwarantuje skuteczne działanie. Twoje ciało może optymalnie wchłonąć i wykorzystać BENEGANIC.

 

 

BENEGANIC opracowali szwajcarscy lekarze prof. dr. dr. FRED HARMS oraz prof. dr. DOROTHEE GÄNSHIRT w szwajcarskiej firmie BENEGANIC GMBH, we współpracy z European Health Care Fundation  z siedzibą w Zurychu oraz Uniwersytetem im. Zygmunta Freuda i Instytutem ds. Badań Służby Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wiedniu.

 

 

BENEGANIC posiada najbardziej prestiżowe i jakościowe certyfikaty

Made in Switzerland

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.