FacebookPinterestInstagramYoutube

O nas

 
Odkryliśmy markę BENEGANIC przypadkowo, na targach EXPOPHARM w Monachium, jej filozofia zainspirowała nas by bardziej przyjrzeć się swojemu zdrowiu, odżywianiu, aktywności fizycznej i jakości dnia codziennego.
Marka BENEGANIC stworzyła organiczne produkty, niezbędne do prawidłowego i komfortowego funkcjonowania każdego dnia. BENEGANIC polepszył nasze zdrowie, samopoczucie oraz wygląd zewnętrzny. Droga ze Szwajcarii do Polski linii BENEGANIC okazała się być pasją i motywacją do celu jakim jest promowanie zdrowego trybu życia. Dlatego zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki BENEGANIC w Polsce oraz partnerem Europejskiej Fundacji Opieki Zdrowotnej EUHCF z siedzibą w Szwajcarii. Możemy teraz zaoferować Państwu produkty, które doceniają tysiące osób na każdym z kontynentów. Dla nas najważniejsza jest natura, jej siła i skuteczne działanie.
 
Zapraszamy, jesteś naszym gościem.
 
Sebastian Strug i Patrycja Wierzbicka
 
 

                                                                                                               

                                                                                                                                                     

Wsparcie

Partnerzy

© Copyright 2017 Harper
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.