Przebadany, organiczny suplement Beneganic

BENEGANIC – w 100% organiczny suplement ze Szwajcarii

Musimy zaakceptować fakt, że tworzenie życia jest procesem, którego człowiekowi nigdy nie uda się powielić; jest to zadanie przekraczające możliwości ludzkiego umysłu. Dlatego też organizmy żywe, ich pochodząca od nich żywność organiczna, mogą być stworzone wyłącznie przez naturę. Fakt ten wyjaśnia również, dlaczego witaminy pochodzące z naturalnie występujących źródeł są o wiele bardzie skuteczne w mniejszych stężeniach niż witaminy syntetyczne: dzieje się tak z prostego powodu: ciało może łatwo przyswoić pochodzące z nich składniki odżywcze i to bez toksycznych skutków ubocznych witamin syntetycznych.

organiczny suplement na odporność

W odpowiedzi na te fakty oraz przekonujące dowody naukowe dotyczące problemów nieodłącznie związanych z witaminami syntetycznymi, w trwającym rok procesie stworzono organiczny suplement jako produkt multiwitaminowy pochodzący z występujących naturalnie ekstraktów pozyskanych z pełnowartościowego pożywienia. Uzyskuje się je poprzez usunięcie z bogatej w składniki odżywcze rośliny wody oraz błonnika w procesie próżniowym bez wykorzystania chemikaliów oraz zapakowania jej w celu uzyskania stabilności. Cały kompleks witaminowy pozostaje nietknięty, zachowując integralność funkcjonalną oraz odżywczą oraz pełen wachlarz wartości odżywczych.

Organiczny suplement powinien być w 100% naturalny

BENEGANIC zawiera wyłącznie organiczne witaminy, składniki odżywcze oraz minerały pochodzące z naturalnie występujących pokarmów i roślin. Co więcej, BENEGANIC posiada certyfikaty ekologiczne, co oznacza, że nie ma on żadnych pestycydów ani dodatków. Również podczas procesu ekstrakcji nie wykorzystywano etanolu, tylko wodę – tj. podczas procesu ekstrakcji nie utracono żadnych właściwości naturalnych. W przeciwieństwie do wyciągów roślinnych BENEGANIC zwiera standardowe ilości składników. Organiczny suplement BENEGANIC jest produkowany w Szwajcarii zgodnie z najwyższymi standardami jakości, np. posiada szwajcarski certyfikat produktu ekologicznego, co oznacza, że produkt jest w 100% ekologiczny – jest to najwyższy wymóg na świecie.

Więcej wiedzy:

Kluczowa różnica pomiędzy organicznymi witaminami a syntetycznymi

Kluczowa różnica pomiędzy organicznymi witaminami a syntetycznymi

Skuteczność witamin syntetycznych a organicznych

Skuteczność witamin syntetycznych a organicznych